Nasz Zespół

Grupę Oryx stworzyła grupa doświadczonych menedżerów wysokiego szczebla, pracujących razem od lat w różnych organizacjach i darzących się nawzajem wielkim zaufaniem. Jesteśmy praktykami biznesu i założyliśmy naszą firmę, żeby dzielić się zdobytą w korporacyjnych bojach wiedzą i mieć faktyczny wpływ na rozwój sektora małych i średnich firm, które potrzebują największego wsparcia, wychodząc do nich z przystępną i praktyczną ofertą Zewnętrznego Dyrektora (początkowo tylko Finansowego, teraz również HR, Sprzedaży, Marketingu etc.).

Nasi Partnerzy

Izabela Walczewska-Schneyder

FCCA, MBA Partnerka Spółki

Kazimierz Pułaski

Partner Spółki

Robert Schneyder

FCCA, Partner Spółki

Danuta Dąbrowska

FCCA, Partnerka Spółki

Nasi Liderzy

Katarzyna Szumigaj – Rudnik

Zewnętrzny Dyrektor HR / Chief People Officer

Grzegorz Floriański

Zewnętrzny CFO, Ekspert ESG

Anna Rogala

Zewnętrzny Starszy Księgowy

Aldona Załęska

Zewnętrzny Doradca Podatkowy

Nasi Eksperci

Nasza drużyna to specjaliści z różnych dziedzin, w tym doświadczeni dyrektorzy finansowi, zarządzający, eksperci HR, specjaliści ds. sprzedaży i marketingu, a także członkowie zarządów i rad nadzorczych. Działania na globalnych rynkach, rozwijanie nowych start-upów, czy też skomplikowane procesy restrukturyzacji – to tylko kilka przykładów wyzwań, z którymi eksperci współpracujący z Grupą Oryx mierzyli się wielokrotnie i z sukcesem. 

 

Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV na adres

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies