Grzegorz Floriański

Zewnętrzny CFO, Ekspert ESG

Grzegorz to doświadczony Dyrektor Finansowy oraz lider w zakresie finansów zrównoważonych, specjalizujący się w kwestiach środowiskowych, społecznych oraz zarządzania (ESG).

 

Mając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w finansach korporacyjnych, wnosi bogactwo praktycznej wiedzy na stanowisko Lidera ESG w Grupie Oryx, wspierając naszych klientów w projektach i inwestycjach impaktowych

 

Grzegorz pasjonuje się wspieraniem firm w osiąganiu lepszych wyników poprzez świadome podejmowanie decyzji i współpracę. Obszary jego ekspertyzy obejmują długoterminowe planowanie biznesowe i finansowe, raportowanie finansowe, controlling zarządczy oraz ocenę projektów inwestycyjnych.

 

Grzegorz jest również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu CSR i Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), co daje mu dogłębną wiedzę na temat biznesowych aspektów ESG oraz regulacji UE dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju.

Jako Zewnętrzny Dyrektor Finansowy w Grupie Oryx, Grzegorz wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby wspierać klientów w osiąganiu ich celów strategicznych i generowaniu pozytywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies