Katarzyna Szumigaj – Rudnik

Zewnętrzny Dyrektor HR / Chief People Officer

Doświadczona liderka zarządzająca dużymi i międzynarodowymi zespołami HR Business Partnerów, Centrów Ekspertyz, a także Administracji Personalnej i Administracji Biura w Polsce, krajach Środkowego Wschodu, Afryki i Centralnej Europy. 

Implementowała globalne strategie, a także sama kierowała procesem kreowania strategii personalnej w kompleksowym i nieustannie zmieniającym się środowisku biznesowym Centralnej Europy. Wspierała i zarządzała procesami fuzji, integracji, carve out’ów, odsprzedaży, zamknięć, transferów organizacji, zmian modeli biznesowych oraz implementacji systemów i procesów.

Zarządzała relacjami z Partnerami Społecznymi na poziomie kraju, wspierała i brała udział w negocjacjach na poziomie obszaru Centralnej Europy i regionu Europy.

W pracy zawodowej kieruje się dwoma pryncypiami:

  • efektywna strategia personalna jest połączona z wizją biznesu i transparentnie komunikowana pracownikom,
  • wsparcie rozwoju pracowników jest głównym motorem zmian i wzrostu organizacji.
 

Pracowała jako Dyrektor HR w Polsce (Członek Zarządu) oraz Centralnej Europie w firmie Mondelez International (dawniej Kraft Foods, Jacobs Suchard).

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies