Aldona Załęska

Zewnętrzny Doradca Podatkowy

Aldona to niezwykle doświadczony ekspert ds. podatkowych, specjalizujący się w prowadzeniu postępowań podatkowych przed organami administracyjnymi i sądami krajowymi oraz na arenie międzynarodowej. Specjalizując się jednocześnie w podatkach dochodowych od osób prawnych (CIT), podatku od wartości dodanej (VAT) oraz podatkach od nieruchomości, Aldona zapewnia naszym klientom prawidłową ocenę należnych podatków, odpowiednie ich rozliczenie oraz pewność przestrzegania wszelkich przepisów podatkowych.

 

Jej unikalne podejście łączy w sobie wiedzę zarówno z zakresu prawa podatkowego materialnego, jak i proceduralnego, gdzie strategicznie porusza się w interpretacjach prawnych i opracowuje unikalne taktyki argumentacji, aby rozwiązać wszelkie sytuacje na korzyść klienta.

Mając ponad trzydziestoletnie doświadczenie w praktyce prawa podatkowego, Aldona posiada nieprzeciętne umiejętności zarówno w świadczeniu bieżącej pomocy podatkowej, jaki i w przygotowywaniu procedur zgodności oraz prowadzeniu postępowań karnych związanych z podatkami.

Jej zaangażowanie w ochronę interesów klientów obejmuje wykorzystanie standardów Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ECtHR) w zakresie ochrony własności oraz działanie na rzecz proporcjonalnych odpowiedzi prawnych w sporach podatkowych.

Aldona jest pasjonatką prawa podatkowego i studiuje je dogłębnie, publikując jednocześnie artykuły prezentujące jej nowatorskie podejście do wielu tematów w tej dziedzinie. W Grupie Oryx jest Liderem Zespołu Tax i Zewnętrznym Doradcą Podatkowym dla naszych klientów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies