Inni Specjaliści

Grupa Oryx to nie tylko zespół doświadczonych dyrektorów finansowych. Poznaj naszych specjalistów z innych dziedzin biznesu.

Wally Bode

Wally Bode

Doświadczony profesjonalista w obszarze zarządzania i koordynacji Procesów Kontraktów i Zamówień (w tym w systemie ERP) oraz powiązanymi projektami i zarządzaniem zmianami. Ekspert w zakresie doskonalenia procesów kontraktowania i zamówień i Transactional Requisition to Pay (wdrożenia). Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu w odniesieniu do wszystkich etapów łańcucha kontraktowania i zamówień. Doświadczenie w szkoleniach z zakresu procesów zakupowych i związanych z nimi systemów (ERP). Ekspert w obszarze zarządzania interesariuszami i umowami. Doświadczenie w zakresie kontraktowania i zaopatrzenia w dane podstawowe (materiały, usługi, dostawcy i umowy ramowe).

Wysoka etyka biznesowa. Nastawiony na wyniki. Praktyczne myślenie i działanie. Łatwość komunikacji ze wszystkimi szczeblami w organizacjach wewnętrznych i zewnętrznych

Dominika Herburt-Heybowicz

MBA, doradztwo biznesowe

Długoletnie doświadczenie menedżerskie (finanse, administracja, HR, dział prawny) zdobyte w organizacjach polskich i zagranicznych. Szerokie kompetencje w zakresie prowadzenia interdyscyplinarnych projektów, efektywnego zarządzania operacyjnego, optymalizacji struktur i procesów, transakcji M&A. Współpracowała m.in. z: Citibank, Accenture, BNP Paribas, Orange, WP, Onet-RASP.

Aktualnie prowadzi projekty doradcze w obszarze zarządzania strategicznego i operacyjnego dla przedsiębiorstw z różnych branż.

Katarzyna Szumigaj – Rudnik

Katarzyna Szumigaj – Rudnik

Outsourced HR Director

Doświadczona liderka zarządzająca dużymi i międzynarodowymi zespołami HR Business Partnerów, Centrów Ekspertyz, a także Administracji Personalnej i Administracji Biura w Polsce, krajach Środkowego Wschodu, Afryki i Centralnej Europy. Implementowała globalne strategie, a także sama kierowała procesem kreowania strategii personalnej w kompleksowym i nieustannie zmieniającym się środowisku biznesowym. Wspierała i zarządzała procesami merger’ów, integracji, carve out’ów, odsprzedaży, zamknięć, transferów organizacji, zmian modeli biznesowych oraz implementacji systemów i procesów. Zarządzała relacjami z Partnerami Społecznymi na poziomie kraju, brała udział w negocjacjach na poziomie obszaru i regionu.

W pracy zawodowej kieruje się dwoma pryncypiami: - efektywna strategia personalna jest połączona z wizją biznesu i transparentnie komunikowana pracownikom, - wsparcie rozwoju pracowników jest głównym motorem zmian i wzrostu organizacji.

Pracowała jako Dyrektor HR w Polsce (Członek Zarządu) oraz Centralnej Europie w firmie Mondelez International (dawniej Kraft Foods, Jacobs Suchard).

Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV na adres

office@oryx.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies