Anna Rogala

Zewnętrzny Starszy Księgowy

Anna w trakcie swojej kariery pełniła wielorakie funkcje związane z księgowością w renomowanych organizacjach, w tym w Deloitte, Advicero Nexia i The Coca-Cola Company, zyskując szerokie doświadczenie w dziedzinie księgowości i finansów. Obecnie wykorzystuje je jako Lider Pionu Księgowości w Grupie Oryx, oferując naszym klientom wsparcie w okresach wzmożonej aktywności jak np. zamknięcie roku, przejmowanie procesów, fuzje, przejęcia, wdrażanie nowych systemów, nagłe braki kadrowe oraz wdrażając z nimi projekty specjalne.

 

Obszary, w których Anna posiada ponadprzeciętne doświadczenie to: przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, nadzorowanie procesów księgowych oraz zapewnianie zgodności z normami i przepisami rachunkowymi. Anna współpracowała z audytorami, organami podatkowymi oraz instytucjami regulacyjnymi, co dowodzi jej zdolności do poruszania się w złożonym świecie finansowym, zgodnie z najwyższymi standardami i dobrymi praktykami.

Anna brała również czynny udział we wdrażaniu nowych narzędzi i programów, udowadniając w tych procesach swoją zdolność do dostarczania strategicznych wskazówek i udzielania konkretnego wsparcia dla kierownictwa wykonawczego. Jej zdolności do pracy w szerokim spektrum programów finansowo-księgowych (w tym MS Dynamics, Enova czy SAP) oraz bardzo dobra znajomość MS Excel dodatkowo wzbogacają portfolio jej umiejętności, pozwalając na wykorzystanie technologii w celu usprawnienia procesów w firmie Klienta orazi zwiększenia efektywności działania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies